már a gyerekvállalástól is elveszik az ember kedvét :) De. A végére örültem hogy belekerül az a reálérték, bár ha jól emlékszem a csökkenés 2010-hez képes kb 24%, így meg a 2010-es 14.3M Ft az mára kb 18M ft. Ha így nézzük, akkor az akkori felmérés erős túlbecslést mutatott, hogy mennyibe fog kerülni egy gyerek.
már a gyerekvállalástól is elveszik az ember kedvét :)
VálaszTörlésDe. A végére örültem hogy belekerül az a reálérték, bár ha jól emlékszem a csökkenés 2010-hez képes kb 24%, így meg a 2010-es 14.3M Ft az mára kb 18M ft. Ha így nézzük, akkor az akkori felmérés erős túlbecslést mutatott, hogy mennyibe fog kerülni egy gyerek.